برانکارد ریکاوری پارس مهر (درجه یک مدل S2021)

آرمان جاوید سلمان مفتخر است که در ساخت محصول خود ازقطعات ساخت داخل استفاده نموده و با اطمینان کامل برای کلیه ی محصولات خود دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. اهمیت به آسایش مصرف کنندگان و لبخند رضایت مندانه آنان که از کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب ناشی میشود، از بدو تاسیس تاکنون هدفی ارزشمند و سرلوحه فعالیت های این شرکت بوده است. ایران ماداس با ارائه مشاوره و بهترین قیمت و خدمات در زمینه خرید برانکارد ریکاوری https://sedanmed.ir/product/recovery-brancard/ مدل با تنظیم ارتفاع به شما کمک میکند تا تجربه ای خریدی مطمعن و به صرفه داشته باشید. قابلیت تنظیم ارتفاع را داراست.

برانکارد ریکاوری

نبض و فشار خون : زمانی که بیمار جهت باز نگه داشتن راه هوایی به کمک نیاز ندارد و توانایی انجام این کار را باز یافته است پرستار ریکاوری قسمت سربیمار را ترک نموده و برای گرفتن علائم حیاتی اقدام می نماید. راه هوایی کسدود می شود و هوا از میان تارهای صوتی عبور نمی کند . امکانات این محصول شامل تجهیزاتی صرفا برای جا به جایی بیمار می باشد و قابل استاده در بخش بستری برای بیمار به صوزت طولانی مدت نمی باشدد. برانکارد ریکاوری مکانیکی BR3 جهت کاربری بیمارستانی در مراکز درمانی و جا به جایی در اتاق های مراکز درمانی . برانکارد ریکاوری | تخت ریکاوری جهت استفاده در مراکز بیمارستانی ، اورژانس ها ، کیلینیک ها ، گوارش و آندوسکوپی | برانکارد ریکاوری اتاق عمل | بالاترین کیفیت |5سال گارانتی وخدمات | نازلترین قیمت .

قیمت تخت ریکاوری،خرید و فروش تخت ریکاوری بیمارستان،تخت ریکاوری چیست؟ آرمان جاوید سلمان از آن زمان تا سال جاری به صورت تخصصی تر کیفیت صندلی تخت خوابشوی خود را افزایش داده و محصول خود را به بیش ازهشتاد بیمارستان در اکثر نقاط کشور به فروش رسانده است. تخت های برانکارد در بازار به صورت برقی و مکانیکی به فروش می رسند. ارتفاع و امکانات و سایز در حدی می باشد که با این وسیله هر بیماری را به راحتی بین اتاق های بیمارستان میتوان جابه جا کرد . از مشخصات دیگر برانکارد ریکاوری میتوان به قابلیت تنظیم ارتفاع کلی و شکن زیر سری بیمار بوسیله هندل و قابلیت ترندلنبرگ اشاره نمود که با جک گازی انجام میشود.

تخلیه ترشحات دهان بوسیله ساکشن مناسب می باشد . پزشک بیهوشی نیز در مناسب را تجویز و یا تنفس کمکس را ادامه خواهد داد . ۳- در صورت عدم تغییر در وضعیت بیمار ، توسط آمبوبگ اقدام به تنفس مثبت با فشار قوی اکسیژن می گردد تا تارهای صوتی باز شود . دراین حالت بدلیل کاهش سطح اکسیژن سیانوز ظاهر خواهد شد . پرستار با مشاهده رنگ لب ها ، ناخن ها و لاله گوش قادر به تشخیص وجود سیانوز و یا اکسیژناسیون کافی می باشد . سیانوز لب ها . رنگ پوست ومخاط دهان ، لب ها و ناخن ها و لاله گوش را از نظر کبودی کنترل کنید.

از آماده و سالم بودن وسایل و تجهیزات اتاق از قبیل پالس اکسی متری ، دستگاه فشارخون ، مانومتراکسیژن و ساکشن اطمینان حاصل کنید. ۲- وجود ترشحات از قبیل خون – بزاق و وجود استفراغی که موجب تحریک تارهای صوتی می شود. ۲- بیحسی اسپینال و اپیدورال: باید در وضعیت صاف (سوپاین) قرار داده شوند. ۲- اسپاسم نسبی لارنکس: هوااز میان تارهای صوتی نیمه منقبض عبور کرده – صدای زمزه مانندی را بوجود می آورد و بیمار جهت تنفس بیشتر تقلا می کند . رویه چرم مصنوعی با ضخامت بالا برای راحتی بیشتر بیمار که جدا شونده و قابل شست و شو و ضد عفونی کردن می باشد.

رویه چرم مصنوعی با ضخامت بالا برای راحتی بیشتر بیمار که جدا شونده و قابل شست و شو و ضد عفونی کردن میباشد. هریک از این علائم باید سریعاً گزارش شود تا به منظور جلوگیری از صدمه بیشتر به نسوج مغز اقدامات اضطراری انجام گیرد. هنگامی که بیمار هوشیار می شود پرستار باید به بیمار شرح دهد که عمل او خاتمه یافته است و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. بسته به نوع عمل ، سرتخت را ۳۰ درجه بالا آورده و درصورت عدم مشکل در مهره های گردنی، و درصورت امکان به بیمار پوزیشن ریکاوری بدهید. فوم های این نوع تخت ها به صورت ABS و چرم با ضخامت 10 تا 15 سانتیمتر ارائه می گردد.

ضخامت آن در برانکارد از 10 تا 15 سانتیمتر متغیر باشد. برخی بیماران پس از عمل با ناراحتی و گریه بیدار می شوند بطور مثال افرادی که جهت خروج جنین مرده تحت سزارین قرار گرفته اند و یا بیمارانی که یکی از اندامهای آنها قطع شده است که در این صورت نیاز به درک موقعیت و اطمینان خاطر بیشتری دارند. ۴- جراحی قفسه سینه: بیمار بطور صاف به پشت خوابیده، بعد از بهوش آمدن در وضعیت نیمه نشسته قرار داده میشود. یکی از مهم ترین تجهیزات در بخش جراحی و ریکاوری بیمارستان برانکارد ریکاوری است که نوعی تخت می باشد.

زیر برانکارد جای کپسول اکسیژن و سبد وسایل تعبیه میشود.برانکارد یا برانکار یکی از تجهیزات پزشکی است که برای حمل موقت و کوتاه مدت بیماران استفاده می گردد. برانکارد ریکاوری دارای یک سبد فلزی جهت حمل و نگهداری وسایل همراه بیمار از جمله لباسهای تعویض شده و جلوگیری از گم شدن و اشغال فضای مفید تخت است. زیر برانکارد جای کپسول اکسیژن و سبد وسایل تعبیه میشود. بیمار را به دستگاه مانیتورینگ قلبی و پالس اکسی متری وصل کنید و اکسیژن تراپی با ماسک را شروع کنید. پس از ورود بیمار به ریکاوری، گزارش کامل وضعیت او را از پزشک بیهوشی یا پرستار انتقال دهنده دریافت کنید. هنگام تحویل بیمار به پرستاربخش، شرح کامل و کوتاه از وضعیت بیمار به پرستاربخش بدهید.

دارای چرخ ها محکم بوده که بسیار روان و بدون ایجادو سر و صدا حرکت می کند همچنین مجهز به ترمز است که باعث امنیت بیشتر بیمار می شود. برانکارد ریکاوری یکی از تجهیزات بسیار مهم دربخش های بیمارستان میباشد که وجود آن الزامی است و باید طوری ساخته شوند که محکم و استاندارد باشند چون بیماران با وزن های مختلف روی آن قرار میگیرند در ضمن چرخ ها باید بقدری روان و قوی باشند که در هنگام ورود به راهرو ها و اتاق ها توی گوشه ها جابجایی راحت باشد. درصورت داشتن گچ و بانداژ محکم ؛ سیستم عصبی عروقی ناحیه را کنترل کنید. همچنین بیمار باید قادر به بازنگه داشتن راه هوایی خود باشد. ۱- اسپاسم لارنکس: در اثر انقباض ناگهانی تارهای صوتی و انسداد نسبی راه هوایی ایجاد می شود .

در گوشه های برانکارد دیسک های کوچکی که درجای خود میچرخند نصب میشود با عنوان ضربه گیر که در اثر برخورد برانکارد با دیوارها نه تخت آسیب ببیند نه دیوارها. دوام اثر و یا دفع ناقص آنهاست . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخت ریکاوری مراجعه کرده و یا با کارشناسان مجرب شرکت خاکباز تجهیز صدرا تماس حاصل فرمایید. مسئولیت این اتاق با تیم بیهوشی بوده و مراقبت از بیمار تا بهوش آمدن کامل و تحویل به بخش ترجیحاً بر عهده تکنسین هوشبری یا پرستار مجرب محول می شود. هدف از ریکاوری با دقت مراقبت کردن از بیمارانی که پس از عمل جراحی در حال به هوش آمدن هستند، میباشد. از آن جایی که برانکارد ریکاوری سدان برای بیماران پس از عمل جراحی استفاده میشود، بایستی کیفیت بالایی داشته باشد تا راحتی بیماران تضمین شده و موجبات رضایت ایشان را فراهم نماید.

دارای پایه سرم برای راحتی در استفاده و جا به جایی دارای محل مخصوص برای کپسول اکسیژن برانکارد ریکاوری دارای یک سبد فلزی جهت حمل و نگهداری وسایل همراه بیمار از جمله لباس های تعویض شده و جلوگیری از گم شدن و اشغال فضای مفید تخت است. جای سبد زیر تخت برای نگهداری وسایل بیمار. 9. دارای جای سبد وسایل بیمار . 8. دارای جای سرم بروی بدنه تخت ریکاوری . مراقبت از بیمار بلافاصله بعد از پایان عمل جراحی معمولا در فضائی در داخل اتاق عمل بنام اتاق ریکاوری انجام می شود تا بیمار بطور کامل بهوش آمده و آماده تحویل به بخش جراحی گردد. بیماران پس از اعمال جراحی که بدنبال بیهوشی با هالوتان انجام شده است دچار لرزش خواهند شد .

پائین قرار گرفتن چانه و فک موجب افتادم زبان اول حلق شده انسداد راه هوایی را بدنبال خواهد داشت . وجود اجسام خارجی مانند دندان و یا پک های لارنکس خطری است جدی در انسداد راه هوایی بیماران بحساب می آید . صورت و زبان از علائم مشکلات تنفسی است وظیفه پرستار کنترل راه هوایی و مشاهده حرکات تنفسی و انجام اقدامات لازم می باشد . میزان حرکات دیواره قفسه سینه تحت نظر گرفته شده ، تعداد تنفس بیمار شمرده می شود – همچنین وجود تنفس سطحی و سریع نیز کنترل می گردد . در صورتی که مشاهده حرکات دیواره قفسه سینه مشکل باشد ، باید پتوی او را کنار زد . باید تنفس کمکی و متناوب توسط امیوبگ و ماسک ادامه یابد و از تیم های پزشکی ورزیده درخواست کمک گردد .

نبض بیمار از نظر قدرت – تند یا کندی کنترل و ثبت می گردد وجود تاکیکاردی در اتاق ریکاوری معمولاً ناشی از هیپوکسی – تنفس ناکافی یا خونریزی می باشد. کلیه مشاهدات دقیقاً مانند بیماران مغز و اعصاب ثبت گردد. کلیه موارد غیرطبیعی را ثبت کرده و به جراح یا پزشک بیهوشی گزارش دهید. کنترل بیمار در ریکاوری تا ثابت شدن وضعیت وعلائم حیاتی وی باید حداقل هر ۱۰ تا ۱۵ دقیقه یکبار انجام و ثبت شود، و در صورت وخامت حال وی این تکرار بیشتر می شود . هرگونه تغییر در سطح هوشیاری، میزان عکس العملهای مردمک ها و کاهش حرکت اندامها باید سریعاً گزارش شود. اندامها و ناحیه سر و گردن بیمار به ارامی حرکت داده می شود و وضعیت های نامناسب بیمار اصلاح می شوند .

در صورت بروز دیسترس تنفسی، علاوه بر وضعیت ریکاوری Air way (لوله تنفسی دهانی) را خارج نکنید (بیمارمعمولاً با آن وارد ریکاوری می شود). ۶- با تزریق شل کننده عضلانی اسپاسم را برطرف نموده لوله گذاری تراشه انجام شود . 5. دارای رویه چزم با قابلیت شستشوی اسان (easy claen) که در صورت الورگی به راحتیمی توان ان را تمیز کرد . 2. دارای پایه ی قوی و مستجکم که در صورت جا به جایی با سرعت بالا و برخورد به دیوار توان تحمل تنش و کوبش را دارد . بدنه ی این کالا از آلیاژ مخصوص با استحکام بالا تولید شده است که تخت و بیمار را در برابر ضربات احتمالی و تنش های ایجاد شده هنگام جا به جایی حفظ نموده و به کارکنان بیمارستان این امکان را می دهد تا با سرعت و کیفیت بهتری، خدمت رسانی به بیماران را انجام دهند.

برگه بعد از عمل را تکمیل و ضمیمه پرونده نمائید. برانکارد که یکی از انواع تخت های بیمارستانی هستند، وظیفه ی اصلی این نوع تخت ها در واقع جابه جایی بیماران و مراجعه کنندگان از اتاق های عمل به بخش های مختلف یا بالعکس می باشد. از این محصول برای جا به جایی بیمار بین بخش های بیمارستان استفاده می کنند ، همچنین از این محصول برای ریکاوری بیمار بعد از حراحی و خارج شدن از اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد . برانکارد ریکاوری پارس مهر برای جا به جایی بیمار در بخش های بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد. تخت مخصوص ریکاوری یا برانکاردی که قابلیت بالا آوردن سر در آنها براحتی صورت گیرد.