جفت گیری و تولید مثل مارها برای مهره مار

(داده های موجود در این صفحه گونه ها توسط مهره مار در Science 220W ، بهار 2003 ، در Penn State New Kensington گنجانیده شده است).

مار جوندگان تیره (Elaphe obsoleta قدیمی نیست) یکی از شگفت انگیزترین موجوداتی است که در شبکه بیوتیک مسیر Tendency Path یافت می شود.

افراد این گونه ممکن است به طول 7 تا 8 پا برسند و از این طریق طولانی ترین مار است که به طور عادی در دامنه وسیع جغرافیایی آن در شرق آمریکا (از غرب به ویسکانسین و بخش هایی از تگزاس) و جنوب انتاریو اتفاق می افتد. بدن طولانی و نسبتاً کمی ، اما به طرز خارق العاده و بسیار جادار و طرفهای مستقیم آن (که ظاهری “مانند” به آن می بخشد) علی رغم گستره وسیع انواع مختلف سایه بان قابل تصور (تاریک (بدیهی)) ، اما علاوه بر این ، آن را به گونه ای از حیوانات واقعاً آشکار تبدیل می کند. کم نور و حتی زرد).

معمولاً پشتی (پشتی) این گونه تاریک قوی است و محل سکونت (وسط) در قسمت بزرگی از طول بدن آن کمرنگ است. روده کمرنگ به یک رنگ سفید در گلو تغییر می کند.

به همین ترتیب ممکن است پیشرفت نقاط لکه های سفید و نقاط مختلف در دو طرف آن وجود داشته باشد.

دیمورفیسم جنسی

مار جوندگان تاریک نر ، با تعداد قابل توجهی از سایر گونه های مار که در این مکان به تصویر کشیده شده ، به طور منظم بزرگتر از ماده است. بچه ها نیز زودتر از زنان (7 سال در مقابل 9 سال) به رشد جنسی می رسند.

مهره مار دما و طول پویای ، مراقبت از فصل تأثیر می گذارد بر نرخ رشد ، سرعت رشد و اندازه شدید این مارها. اعتقاد بر این است که زنان با توجه به هزینه سرزندگی و ایجاد تخم مرغ ، از بچه ها کوتاه تر هستند.

محیط طبیعی

محیط طبیعی که توسط مارهای جوندگان تیره پشتیبانی می شود جابجا می شوند. یک جنگل برگریز با لبه های مزارع و مزارع (“اکوتون”) به احتمال زیاد کامل است.

این درهم تنیده از محیط زیر طبیعی ، مار را با یک غذای غنی به صورت انعطاف پذیر (به طور کلی جوندگان کوچک ، مرغ ، مرغ تخم موجودی پرنده مهره مار ، مارهای مختلف و موجودات زمین و آب) ، گسترش دفاعی ، مقاصد حرارتی (هر دو محل تابش دهنده تابناک و مبهم) فراهم می کند.

، asylums سرد) ، زمستان خواب زمستانی ، و مقصد تخم ریزی (“تخم گذاری تخم مرغ”). مار جوندگان تاریک یک کوهنورد درخشان است و ممکن است مهره مار از درختان برای رهایی از شکارچیان مورد انتظار و جستجوی موجودات بالدار و حیوانات پرندگان برای غذا استفاده کند.

این مار به طور مشابه یک ساکن پی در پی سازه های مرتع است و ممکن است به عنوان یک عامل کنترل قابل توجهی برای جوندگان در پناهگاه های اسب ، نان ذرت و ریخته های مختلف کار کند.

جفت گیری و تکثیر

مارهای جوندگان تیره تخم مرغی (تخم گذاری تخم مرغ) و بی حسی (همراه با چرخه های تجدید پذیر) هستند. فصل پرورش منظم از ماه می تا اواخر ژوئن برگزار می شود.

در یک منطقه معین ، بیشتر بچه ها هر سال تقریباً در یک زمان مشابه ، تمرینات پویا و متقابلی را نشان می دهند. در طی این فصل پویا ، بچه ها در جستجوی دختران مسیری طولانی از محدوده های معمولی خود را می طلبند. این بچه ها برای غلبه بر یکدیگر و گزینه جفت گیری با زنان پاسخگو با یکدیگر می جنگند.

مهره مار ماده ها در اواسط تا اواخر تیرماه در بعضی از نقاط در فاصله 6 و 24 تخم قرار دارند. ماده ها مقدار زیادی از وزن مطلق بدن خود را (تا 33٪ از جرم خود!) را در ایجاد این تخم ها قرار می دهند. مقدار تخم های ایجاد شده به طور مستقیم با اندازه ماده مشخص می شود.

یک زن مناسب برای تکثیر فقط یک بار در هر چند سال در مناطق جوی سرد اما قابل تصور به طور مداوم در مناطق به تدریج معتدل است. مهره مار تخم ها در درختچه ها ، کودها ، دفع خاک و خاک اره و درختان خالی نگهداری می شوند.

زنانی که قصد تخم گذاری می گذارند ، هر روز و دوباره بیشتر در قسمت های اکوتون محیط های خود مشاهده می شوند ، در حالی که زنان غیر گرانشی هستند. این سرزمین های اکوتون بصورت پیچیده ای سازماندهی شده اند و به مناطق بومی تخمک ناپذیر می پردازند ، اما علاوه بر این محدوده ای از مناطق آرامش بخش و مناطق محلی مبهم و جالب برای زن گرانقدر برای استفاده در حالی که ترازو شکننده و قابل ملاحظه ترمولاسیون ترمولاسیون خود را به کار می برند.

تخم مرغ ها در جایی بین 37 تا 51 روز طول می کشد تا ایجاد و جوجه کشی شوند.

انگلی

حشره پوشاننده (Nirtophorous pustulatus) تخم های مار جوندگان تیره را انگل می کند. اشکالات بالغ تخم های خود را در تخم های مار می گذارند و جوجه های حشرات از موجودات ایجاد نشده مهره مار توسعه یافته مار تغذیه می کنند.

اعتقاد بر این است که این انگل دلیل قابل توجه مرگ و میر در تخم های مار تیره است.

بهبود جوانی

جوجه های مار جوندگان تیره بسیار طولانی است (بچه ها بیش از 13 اینچ طول دارند و ماده ها فقط از 13 خزش کوتاه خجالتی هستند).

تا چند سال دیگر جوجه های دریایی در نزدیکی مقصد خود باقی نمانده و در این مدت از معرفی آنها در خانه جهانی به عنوان زمستان خواب زمستانی استفاده می کنند.

در این مارهای جوان به دلیل فقیر ، مهره مار سرعت بسیار بالای مرگ و میر در زمستان (از انجماد و عدم هیدراتاسیون) وجود دارد ، و طبیعت زیادی از این مناطق تخمدانی به عنوان لایه های خواب زمستانی وجود دارد.

مهره مار علاوه بر این ، تعداد زیادی از شکارچیان (شمارش مارهای مختلف و پرندگان طعمه) به سرعت این مارهای جوان و نابالغ را می گیرند