قیمت و هزینه کاشت موی طبیعی و مصنوعی

هزینه (قیمت) کاشت موی طبیعی و مصنوعی

کاشت مو یا پیوند مو روشی طبیعی است که امروزه به عنوان یک روش بدون خطر و محبوب شناخته می شود. وجود کلینیک های متعدد کاشت مو و روش های مختلف ، انتخاب را برای داوطلبان کمی دشوار کرده است از طرف دیگر ، هزینه کاشت مو یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری است که باید قبل از انتخاب به آن اطلاع داده شود.

 

هزینه های کاشت مو به روش کاشت فوق العاده کلینیک سدان مد
همانطور که می دانید کاشت مو با روش SUT فرآیندی است که در زمینه کاشت مو محبوب ترین روش محسوب می شود ، زیرا در این روش همانند روشهای جراحی معمول و سنتی ، شاهد زخم ، درد ، تورم و در نهایت تراکم کم نیستیم. .

 

کلینیک سدان مد ، در ادامه سیاست علمی خود با به روزرسانی کاشت مو ، موفق به انجام تکنیک جدید سدان مد سلامت سوپر کاشت برای یک جلسه با بالاترین تراکم ممکن و یک جلسه در کمترین زمان ممکن شد. با استفاده از این روش ، هزینه کاشت مو بین 4،000،000 است. این مبلغ تا 8،000،000 تومان است که بسته به درجه ریزش مو و تعداد صیدهای مورد نیاز و شرایط فرد متقاضی متفاوت است.

 

کاشت مو با تکنیک کاشت فوق العاده کلینیک سدان مد در یک جلسه انجام می شود که می تواند در یک جلسه تا 14000 تار مو پیوند بزند که بالاترین تراکم در تعداد کاشت مو در خاورمیانه است.

 

توجه: به طور کلی برای افرادی که بانک موی خوبی دارند با استفاده از این روش می توان حداکثر 14000 تار مو پیوند زد.

کلینیک فوق ایمپلنت سدان مد چیست؟

کاشت مو روش های مختلفی برای درمان دارد. اگر بخواهیم از جدیدترین ، جدیدترین و در عین حال بهترین روش کاشت مو نام ببریم ، در کلینیک Renaissance به روش کاشت مو فوق العاده خواهیم رسید ، این روش به جراحی نیاز ندارد ، خونریزی ، بخیه و درد. این کار توسط یک تیم درمان باتجربه و زیر نظر متخصص پوست انجام نمی شود.

 

در این روش ما عوارض روشهای متداول و سنتی مانند جراحی ، درد ، خونریزی و غیره و همچنین ویژگیهای کاشت فوق العاده کلینیک سدان مد با تراکم بالا (حداکثر تراکم) را نخواهیم دید.

مزایای کلینیک فوق العاده کاشت سدان مد

1- کاشت فوق العاده کلینیک سدان مد توسط تیمی مجرب از کادر پزشکی و درمانی در امر کاشت مو و زیر نظر متخصص پوست انجام می شود و شما دیگر مانند روش های عمومی و سنتی که توسط تکنسین های آزمایش انجام می شود شباهت ندارید.

2- کلیه لوازم جانبی و ابزار انحصاری کاشت مو در این مجموعه کاملاً استریل و یکبار مصرف هستند.

3- یکی از مهمترین مزایای انجام عمل جراحی فوق کاشت کلینیک سدان مد ، برداشت محصولاتی است که با دستگاه اختصاصی این کلینیک انجام می شود و این امکان را می دهد تا بدون آسیب رساندن به مو ، ظرفیت کامل بانک موی فردی را ایجاد کنید.

4- لازم به ذکر است که Super Implantation of Renaissance Clinic هیچ ارتباطی با روشهای CIFER و سایر روشها ندارد و تقریباً تمام معایب و عوارض سایر روشهای کاشت مو مانند FIT ، FUT ، SAFER ، جراحی ، درد و خونریزی و بسیاری موارد دیگر عوارضی که شاهد آن هستیم. ما شاهد این روش نبوده ایم و همه این موارد کاملاً برطرف شده است.

5- طراحی و ایجاد خط رشد با توجه به طرح مورد نظر کاندیدای کاشت مو انجام می شود که در نهایت غیر قابل تشخیص و شبیه خط رشد و موهای طبیعی انسان است.

 

کاشت مو در کلینیک سدان مد در اتاق های VIP و کاملاً مجهز ، با تمام تجهیزات استریل توسط یک تیم باتجربه کاشت مو بدون جراحی ، درد و تورم انجام می شود که بدون عوارض و دوره نقاهت است.

 

عزیز ، برای کسب اطلاعات بیشتر ، قرار ملاقات ها و مشاوره حضوری رایگان می توانید با شماره های تلفن ثابت: تماس بگیرید و یا با استفاده از فرم پایین صفحه ثبت نام کنید. همچنین برای مشاوره آنلاین می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با شماره تماس بگیرید. برای بررسی موهای خود ، عکس خود را از قسمت جلوی ، بالا و اطراف موهایتان تماس بگیرید و ارسال کنید تا توضیحات برای شما ارسال شود.

لحظات مهم برای کاندیداهای کاشت مو

1. همزمانی انتظارات با واقعیت

قبل از کاشت مو ، حتماً چند نفر را که قبلاً موهایشان کاشته شده است ، ببینید و با ذهن باز در مورد آن تصمیم بگیرید. هدف از کاشت مو پرکردن و پوشاندن فضای خالی مو است ، نه خیلی ضخیم ، که فقط با قرار دادن کلاه گیس به دست می آید. کاشت مو باید واقع بینانه باشد. متأسفانه افرادی که اغراق کرده و دروغ های زیادی را در مراکز غیرقابل اعتماد شنیده اند ، انتظارات غیرواقعی دارند.

مطمئناً انتخاب کلینیک باتجربه مو و همچنین نوع روش کاشت مو تأثیر زیادی در نتیجه نهایی و موهای کمر دار خواهد داشت. به عنوان مثال ، در تکنیک SUT ، در صورت مناسب بودن بانک مو می توان تراکم بسیار بالایی را بدست آورد و از این نظر همه مشتریان راضی هستند. اولی کاملاً جذاب است.

2- بررسی مراکز کاشت مو

مراکز کاشت مو در تهران و شهرهای دیگر کشورمان بسیار وجود دارد ، اما واقعیت این است که کاشت مو روشی کاملاً علمی است که نه تنها به تخصص بلکه به تجربیات زیادی نیز نیاز دارد.

مرکز موی سدان مد ، عضو انجمن بین المللی کاشت مو با بیش از پانزده سال تجربه ، با استفاده از بهترین ، باتجربه ترین و باتجربه ترین تیم های کاشت مو در ایران از طریق تکنیک های جدید و انحصاری SUT و FUE ، توانست تغییر در مو را تشخیص دهد پیوند مراجعه به مرکزی که سابقه طولانی در کاشت مو دارد و انجام کلیه مراحل کاشت مو مطابق با دانش پزشکی مدرن بسیار مهم است.

3- با یک پزشک کاشت مو صحبت کنید

نمونه کارهای کاشت مو را در جلسه مشاور مشاهده کنید و به توضیحات مشاور خود در مورد روش کاشت مو و نتیجه مطلوب توجه کنید. نگرانی ها و نگرانی ها در مورد عواملی که باعث تغییر چهره شما می شود برای مشاوران کاملاً قابل درک است ، بنابراین سعی کنید نگرانی های خود را به روشنی با مشاور خود در میان بگذارید و به توضیحات و تصمیمات مشاور خود اعتماد کنید.

4- نتیجه کاشت مو

نتیجه کاشت مو در افراد مختلف یکسان نیست. نتیجه کاشت مو ممکن است بیشتر یا کمتر از دوستان شما باشد. نکته اصلی در اندازه بانک موی شماست. به عنوان مثال ، در روش سنتی FUT و FIT ، که با جراحی انجام می شود ، در افرادی که انعطاف پذیری پوست آنها بسیار زیاد است ، می توان یک نوار عرض 1.5 سانتی متری را از بین برد ، در حالی که اگر پوست سخت باشد ، عرض نوار حداکثر 1 خواهد بود سانتی متر و تعداد رشته های کاشته شده مو به نسبت کم است.

به خاطر داشته باشید که در محدوده ریزش موی اصلی ، کاشت مو نمی تواند نوجوانی را دوباره ایجاد کند. معمولاً با طاسی شدید ، فولیکول های مو پس از کاشت مو 60 تا 80٪ موهای طبیعی است ، اما اگر کلینیک کاشت مو به درستی انتخاب شود ، در پایان همان میزان تراکم بسیار رضایت بخش خواهد بود. زیرا طراحی خط رشد و روشی که برای کاشت مو استفاده می شود تأثیر زیادی در ظاهر طبیعی و ضخیم بودن مو دارد.

5- تأثیر سن بر کاشت مو

کاشت مو محدودیت سنی ندارد و در سنین بالا و با موهای سفید انجام می شود. افراد بین 25 تا 60 سال بهترین کاندیدا برای کاشت مو هستند ، البته افراد مسن سالم نیز کاندیداهای خوبی برای کاشت مو هستند ، زیرا کاشت موهای سفید بسیار طبیعی به نظر می رسد و هیچ کس متوجه پیوندهای قدیمی روی مو نمی شود. علاوه بر این ، این گروه می توانند موهای کاشته شده را مانند موهای طبیعی رنگ کنند.

6- کاشت مو برای خانمها

لازم است بدانید که کاشت مو مخصوص آقایان نیست و برای خانم ها نیز انجام می شود ، به عنوان مثال زنانی که موهای خود را محکم می بندند ، از طاسی رنج می برند یا خانم هایی که پیشانی بسیار بلندی دارند می توانند با کاشت مو این مشکل را برطرف کنند.

7- تعداد کاشت

از نظر علمی ، در یک جلسه کاشت مو ترکیبی ، حداکثر 4000 رشته یا 12000 تار مو در بهترین شرایط کاشته می شود. دلیل این محدودیت میزان انعطاف پذیری پوست ناحیه دهنده در پشت سر و تراکم موهای ناحیه ای آن است. گفتنی است که مرکز موی سدان مد رکورددار 5000 کاشت مو (14000 تار مو) در یک جلسه است که البته برای کسانی که بانک موی خوبی دارند نیز می تواند انجام شود.

بنابراین ادعای کاشت اعداد نجومی مانند 16000 یا بیشتر جنبه علمی و واقعی ندارد و تبلیغات خود گمراه کننده و غیراخلاقی است.

8- انتخاب روشی برای کاشت مو

روش های مختلفی برای کاشت مو و کاشت موی طبیعی وجود دارد ، روش FIT روشی غیر جراحی است که از طریق آن می توان موهای کمتری را پیوند زد. در این روش

انجام یک روش FIT غیر جراحی که با استفاده از دستگیره یا با استفاده از روشی به نام (SAFER) انجام می شود ، تاثیری در کیفیت عمل ندارد. در تمام این موارد از ضربات معمول استفاده می شود. روش SAFER که در رسانه ها تبلیغ می شود ، چیزی بیشتر از روش های معمول ندارد و چندین عارضه جانبی نیز در پی دارد ، اما همانطور که در بالا ذکر شد ، کاشت مو SUT جدیدترین و بهترین روش برای کاشت طبیعی مو است که منحصر به فرد است. این اولین بار توسط کلینیک کاشت مو سدان مد به ایران وارد شد ، این روش تقریباً همه مضرات و عوارض سایر روشهای کاشت مو را از بین می برد و ما می توانیم تا 5000 پیوند بزنیم ، یعنی. اگر بانک موی مناسبی داشته باشند تا 14000 تار مو.

 

9- خط رشد مو

برای اینکه ظاهر جلوی سر بعد از کاشت مو غیرطبیعی به نظر نرسد و صورت فرد اخم به نظر نرسد ، لازم است که خط جلوی مو به زیر سطح مشخصی نرسد. بیماران باید از تجربه پزشک در این زمینه استفاده کنند و بی دلیل فکر می کنند. بیش از حد موها را رها نکنید ، اما در پایان نظر کاندیدا به تشخیص پزشک اعمال می شود.

 

طراحی خط رشد مو موضوعی است که در نتیجه نهایی کاشت مو بسیار مثر است و خط رشد طبیعی به تجربه و دانش علمی زیادی نیاز دارد ، بنابراین در این زمینه حتما با پزشک خود مشورت کنید.

10- نتیجه نهایی کاشت مو

کاشت مو فرایندی نیست که در آن نتیجه بلافاصله دیده شود ، برای دیدن نتایج نهایی کاشت ، حدود 10 تا 12 ماه طول می کشد تا موهای کاشته شده به مرحله رشد کامل خود رسیده و کاشت مو تثبیت شود.

 

کاشت مو به روش SUT

 

روش های دیگر برای موهای ضخیم
علاوه بر کاشت مو ، روش های دیگری نیز برای جلوگیری و درمان ریزش مو وجود دارد ، اما در حال حاضر این روش ها از نظر دوام و کیفیت نمی توانند جایگزین کاشت موی طبیعی شوند:

1- روش درمان دارویی:

داروهایی مانند ماینوکسیدیل و قرص فیناستراید از جمله داروهایی هستند که برای کاهش ریزش و رشد مجدد مو توسط FDA (اداره مبارزه با داروهای ایالات متحده) تأیید شده اند ، اما این روش ها عوارض جانبی خود را نیز دارند:

نیاز به استفاده منظم از محلول ماینوکسیدیل و فیاسترید

• ریزش مو پس از قطع مصرف به حالت قبلی برمی گردد

• عوارض جانبی مانند افزایش موهای بدن هنگام استفاده از ماینوکسیدیل

وجود عوارض جانبی هورمونی در قرصهای فیانستراید که اخیراً شناسایی شده است ممکن است مداوم باشد

2- درمان ریزش مو با بسته مخصوص ریزش مو:

بعضی مواقع توصیه ما برای افراد مبتلا به ریزش موی ارثی استفاده از بسته مزوتراپی PRP ، لیزر درمانی و ویتامین درمانی برای جلوگیری از ریزش مو و تزریق PRP و مزوتراپی است ، حتما با مراکز معتبر و مجاز تماس بگیرید. PRP نوعی انتقال خون است که از بیمار گرفته می شود و سانتریفیوژ می شود. در این روش ، پلاسمای متراکم که پنج برابر پلاکت در خون طبیعی دارد ، جدا شده و به پوست سر تزریق می شود. گفته می شود که از آنجا که پلاسما متمرکز است ، از نظر عوامل رشد غنی است و می تواند ریشه های مو را تقویت کند. استفاده از PRP در درمان طاسی ایده جدیدی است. PRP در اروپا و ایالات متحده در حال مطالعه است ، اما نتایج تحقیقات متناقض است. در مطالعه ای در برزیل ، PRP پس از کاشت مو با 15 درصد بهبود قطر و تعداد مو همراه بود. در ایران کسانی که این کار را می کنند آن را تزریق سلول بنیادی می نامند و این اشتباه است. پلاکت ها به هیچ وجه سلول بنیادی نیستند. در حقیقت ، از آنجا که پلاکت ها هسته ندارند ، به هیچ وجه سلول نیستند.

 

3- سلول های بنیادی:

تحقیقات در مورد سلولهای بنیادی و سلول درمانی یا کشت مو در حال انجام است ، اما هنوز در انسان به نتیجه عملی نرسیده است. امیدواریم در آینده با شناسایی ژن های طاسی قبل از بلوغ و از بین بردن یا اصلاح آنها با ژن درمانی ، مشکل طاسی به طور کامل برطرف شود. در این صورت دیگر نیازی به کاشت مو نخواهد بود. نتایج زمان باقیمانده را بررسی کنید.

 

هزینه کاشت مو

یکی از مهمترین سوالاتی که قبل از کاشت مو به ذهن شما خطور می کند ، هزینه کاشت موی طبیعی است. هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی از جمله تعداد کاشت مو مورد نیاز ، تعداد جلسات و غیره بستگی دارد ، اما به طور کلی قیمت یا هزینه کاشت مو SUT در کلینیک تخصصی مو سدان مد بین 000 000 است. به 7000 000 تومان. ای

 

لازم به یادآوری است که این قیمت از نظر تراکم و کیفیت بالاتر و همچنین طول عمر در مقایسه با نتایج کاشت مو با روشهای مرسوم و سنتی بسیار مقرون به صرفه است و دیگر نیازی به داروها و درمانهای طولانی مدت و بی اثر ندارید توجه به سابقه طولانی کلینیک سدان مد شما را کاملا راضی خواهد کرد.

تکنیک فوق العاده کاشت مو چیست؟

کاشت فوق العاده یک روش کاملاً جدید و اختصاصی از کلینیک تخصصی سدان مد است که در سالهای اخیر نتایج استثنایی داشته است. با استفاده از این تکنیک ، کاشت مو با بالاترین تراکم ممکن انجام می شود و نکته مهم این است که در طی این فرآیند آسیبی به بانک موی کاندیدا وارد نشود. اطلاعات بیشتری در مورد این روش پیشرفته کاشت مو در سایت ما وجود دارد که پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.

 

مهمترین مزیت کاشت موی فوق العاده چیست؟

کاشت مو فوق العاده مزایای زیادی دارد مهمترین مزیت استفاده از دستگاه انحصاری و مدرن برداشت محصول است که کاشت مو را تا حد ممکن متراکم می کند و از طرف دیگر موی افراد آسیب نمی بیند.

 

آیا بدون مشاوره شخصی می توان مشاوره گرفت؟

وب سایت کلینیک سدان مد فرصتی را برای مشاوره مجازی یا شخصی فراهم می کند. از طریق صفحه مربوطه می توانید از قسمتهای مختلف سر خود عکس گرفته و در بخشهای ویژه بارگذاری کنید تا در اسرع وقت بررسی و مشاوره لازم را دریافت کنید.همچنین برقراری ارتباط با مشاوران مرکز از طریق چت آنلاین ، واتس اپ ، تلگرام و دیگران. بدون مراجعه حضوری می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

منبع کاشت موی ایران : https://4ax.ir/%d8%af%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%b1%db%8c%d8%b2%d8%b4-%d9%85%d9%88-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d9%85%d9%88-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%9f/