لیزر موهای زائد آقایان

درباره لیزر موهای زائد مردان چه می دانید؟ شاید تا قبل از شنیدن این سوال تصور می کردید که تنها خانم ها هستند که برای از بین بردن مو های زائد خود لیزر را انتخاب می کنند. اما کاملا در اشتباه هستید؛ زیرا امروزه در عصر نوین آقایان نیز در کلینیک های زیبایی روبان سلامت برای حذف موهای زائد خود سراغ لیزر می روند.

همان طور که می دانید، راه هایی که برای از بین بردن مو های بدن وجود دارد شاید کمی دردسر داشته باشد. برای مثال بسیاری از افراد پوست حساسی دارند و بدنشان به تیغ های معمولی یا یکبار مصرف واکنش نشان می دهد.

به همین دلیل پزشکان متخصص راهی بهتر برای شما در نظر گرفته اند که محدودیتی برای استفاده نداشته باشد؛ یعنی همه افراد از جمله خانم ها و آقایان امکان استفاده از این روش نوین را دارند. لیزر راه جدیدی بود که پزشکان از آن برای از بین بردن مو های بدن استفاده کردند و نتیجه دلخواهی را به دست آوردند.

در این مقاله برای شما اطلاعات کاملی درباره لیزر موهای زائد مردان در اختیارتان قرار داده ایم؛ بنابر این با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد مردان چیست؟

داشتن مو های زیاد و شرم آور برای هر فردی ناخوشایند به حساب می آید. فرقی نمی کند مرد باشید یا زن. به هر حال این مسئله باعث ناراحتی و پایین آمدن اعتماد به نفس شما خواهد شد. شاید تصور کنید که برای آقایان این مسئله اهمیتی ندارد.

اگر اینطور فکر می کنید، باید به شما بگوییم که کاملا در اشتباه هستید. زیرا بسیاری از مردان نیز از داشتن این موهای مزاحم روی بدن خود خجالت می کشند؛ در‌نتیجه به دنبال راهی برای خلاصی دائم از شر این مزاحم های همیشگی هستند.

در دنیای مدرن امروزی لیزرها به کمک آقایان و بانوان آمده اند و اعتماد به نفس دوباره را به آن ها هدیه خواهند داد. کلینیک زیبایی روبان سلامت نیز با داشتن بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021 برایتان پاکیزگی و زیبایی را به همراه دارد.

 

لیزر موهای زائد به شما کمک می کند برای همیشه از شر راه های پردردسر یا زمان بر راحت می شوید. با انجام لیزر موهای زائد آقایان و خانم ها به راحتی این امکان را دارند که مدت ها بدون هیچ موی مزاحمی پوستی صاف و یکدست را تجربه کنند.

شاید شنیدن نام لیزر برایتان ایجاد ترس کند، اما توجه داشته باشید که این یکی از بهترین و ایمن ترین روش های شیو خواهد بود. به همین دلیل در زمان بسیار اندکی لیزر طرفداران زیادی پیدا کرده است. لیزر موهای زائد آقایان تهران به دلیل بزرگ بودن شهر و وجود کلینیک های زیبایی فراوان راحت تر از شهرستان ها صورت می گیرد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021

همانطور که می دانید، هرچند سال یکبار دستگاه های جدیدی برای لیزر بدن وارد بازار می شود که هر کدام ویژگی های خاصی دارد. لیزر موهای زائد آقایان تهران به وسیله بهترین دستگاه های روز دنیا صورت می گیرد.

این دستگاه هایی که برند های متفاوتی دارند، ساخت چند کشور مشهور هستند. در ادامه تعدادی از ویژگی های این محصولات را در اختیار شما قرار می دهیم.

ایجاد درد کم

طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است، دستگاه های جدید برای لیزر جزو بی دردترین ها به حساب می آید. در گذشته دستگاه هایی برای لیزر استفاده می شد که درد فراوانی را برای مراجعه کنندگان به همراه داشت؛ به همین دلیل بسیاری از افراد از لیزر مو های بدن خود صرف نظر می کردند.

با پیشرفت تکنولوژی ها دستگاه هایی وارد بازار شده است که هیچ دردی را برای افراد به وجود نمی آورد و به خوبی موهای بدن را از بین خواهد برد.

از بین بردن ریشه مو

بهترین دستگاه لیزر مو های زائد 2021 طوری طراحی شده اند که به راحتی این امکان را دارند ریشه مو های زائد را از بین ببرند. آن ها از طریق جلوگیری از فعالیت عروق خونی که تغذیه این ریشه ها را بر عهده دارند، کار خود را انجام می دهد.

 

بنابر این پس از طول دوره درمان دیگر نگرانی برای رشد دوباره مو ها وجود نخواهد داشت و مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

سازگاری با همه

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که دستگاه های جدید دارند سازگاری آن است. لیزر موهای زائد آقایان تهران و همچنین خانم ها به دستگاه های مخصوصی نیاز دارد؛ با این حال بهترین دستگاه لیزر با همه نوع پوست آقایان و خانم ها سازگاری فوق العاده ای ایجاد می کند.

بعضی از افراد که پوست بسیار حساسی دارند با هر نوع تحریک پوستی واکنش نشان می دهند. با این وجود دستگاه های لیزر جدید با قابلیت سازگاری همگانی این مشکل جدی را به کلی حل کرده است و هیچ جای نگرانی برای استفاده از آن وجود نخواهد داشت.

عدم ایجاد لک یا قرمزی

بسیاری از دستگاه های لیزر قدیمی بعد از استفاده مشکلاتی را برای مراجعه کنندگان به وجود آورده اند. دستگاه های جدیدی که وارد بازار می شوند از بروز مشکلاتی مانند قرمزی و ایجاد لک جلوگیری می کنند. همچنین با بررسی هایی که انجام شده است، التهاب بعد از لیزر نیز برای مراجعه کنندگان به وجود نخواهد آمد.

بنابر این حتی افرادی که پوست حساسی دارند و با کوچکترین مشکل دچار التهاب یا قرمزی می شوند نیز امکان استفاده از این دستگاه ها را دارند.

از بین بردن مو های کرکی

لیزر موهای زائد مردان و بانوان به وسیله دستگاه های قدیمی تنها موهای کلفت را از بین می برد و مو های نازک یا کرکی را در جای خود نگه می داشت. با ورود بهترین دستگاه لیزر 2021 این مشکل نیز به طور کلی برطرف شد.

 

زیرا این دستگاه ها آنقدر دقیق هستند که به راحتی امکان از بین بردن نازک ترین موی بدن شما را خواهند داشت. با این ویژگی احساس تمیزی و درخشندگی پوست برای افراد ایجاد می شود. شاید مو های کرکی آنقدر معلوم نباشد، اما درخشندگی و یکدستی پوست را از بین می برد.

بنابر این با استفاده از لیزر پوستی صاف و تمیز داشته باشید و از نگاه کردن به آن لذت ببرید.

استفاده از لیزر چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه لیزر دستگاهی جدید برای از بین بردن موهای زائد آقایان به شمار می آید، ممکن است درباره مزایای آن چیزی ندانید.

دقت بالا

هنگامی که شما موهای زائد خود را به وسیله روش های مختلف از بین می بردید، باز هم چند تار از این مو های سمج در جای خود باقی می ماند. به عبارت دیگر باید گفت از زیر دستمان در می روند و ما آن ها را نمی بینیم.

لیزر ها با داشتن اشعه نور به راحتی فولیکول های ریشه موی شما را به طور کامل از بین می برند و هیچ مویی باقی نمی ماند. در نتیجه پوستی صاف و یکدست برای شما به وجود می اید که حس اعتماد به نفستان را نیز تقویت می کند.

سرعت بالا

تعداد جلساتی که هر فرد در دوره درمانی خود طی می کند، بستگی به شرایط و محل مورد نظر برای لیزر دارد. با این وجود این جلسات با سرعت زیادی انجام می شود و هیچ مشکلی برای کار های روزمره شما به وجود نمی آورد.

درحالی‌که استفاده از روش های دیگر مانند شیو کردن با تیغ یا موم ها ممکن است که ساعت ها وقت شما را بگیرد و از کار هایتان عقب بمانید.

 

قیمت مناسب

قیمت لیزر موهای زائد بدن مردان در تهران ابتدای پرداخت حتما زیاد به نظر می رسد. اما با کمی تفکر خواهید دید که این قیمت به نفع شما خواهد بود و به نوعی پس انداز محسوب می شود. زیرا اگر هزینه های سرسام آور تهیه موم، کرم های مو بر یا روش های دیگر را در نظر بگیرید، باید در طول ماه هزینه بیشتری را بپردازید.

این درصورتی است که با انجام یک دوره کامل لیزر دیگر نیازی به پرداخت هزینه های ماهانه ندارید و تا مدت های طولانی این درمان شما نتیجه بخش خواهد بود.

استفاده برای نقاط مختلف

شاید برای شما از بین بردن مو های زائد بدن در بعضی از نقاط کار سخت یا حتی غیر قابل انجامی به نظر برسد. توجه داشته باشید که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران با استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2021 تمام این نقاط بدن را پاکسازی می کند.

نکات قبل از لیزر

  • هنگامی که قصد انجام لیزر را دارید، باید بدانید که ممکن است طول دوره درمان شما چند جلسه ادامه داشته باشد؛
  • در طول انجام درد ندارید، اما گرمای زیادی را احساس خواهید کرد؛
  • از دستگاه های خنک کننده برای کاهش گرمای لیزر روی پوست استفاده خواهد شد؛
  • مصرف استامینوفن نیم ساعت قبل لیزر به آرامش شما کمک خواهد کرد؛
  • حتما ناحیه مورد نظر را شب قبل شیو کنید؛
  • 24 ساعت قبل از لیزر الکل استفاده نکنید؛
  • داروهای آنتی بیوتیک را کنار بگذارید؛
  • از قرار گرفتن در نور خورشید خودداری کنید.

آماده سازی قبل از لیزر چیست؟

نکات قبل از لیزر بسیار اهمیت دارد که باید آن را با دقت انجام بدهید که لیزری بدون مشکل داشته باشید. این نکات را در ادامه برایتان شرح می دهیم.

از آفتاب دوری کنید

یکی از مهم ترین اقداماتی که باید انجام دهید دوری از قرار گرفتن در معرض آفتاب به مدت 4 هفته قبل از لیزر است. این مسئله به معنای این خواهد بود که شما حق ندارید از حمام آفتاب یا برنزه کردن نیز استفاده کنید. به همین دلیل افراد ترجیح می دهند لیزر را در فصل های پاییز و زمستان انجام دهند.

 

پوست خود را شیو کنید

در آماده سازی قبل از لیزر برای افراد شیو کردن بسیار مهم خواهد بود. هنگامی که برای انجام لیزر به کلینیک روبان سلامت می روید به شما توصیه می شود 24 ساعت قبل از لیزر مو های خود را شیو کنید.

استفاده از کرم های مو بر یا اپیلاسیون برای شما ممنوع است. درصورتی که از هریک از این مواد موبر استفاده کرده اید، تا بلند شدن موهایتان صبر کنید.

سولاریوم ممنوع

استفاده از سولاریوم و برنزه کردن در طول دوران لیزر برای شما ممنوع است. زیرا این دو مورد به هیچ وجه با هم سازگاری ندارند و مشکلات جدی را برای شما به وجود خواهد آورد. در نتیجه با برنزگی پوست خود تا اطلاع ثانوی خداحافظی کنید یا بیخیال از بین بردن موهای زائد خود با لیزر شوید.

قطعا غیر از این دو راه برای شما وجود نخواهد داشت. این نکات قبل از لیزر موهای زائد اهمیت بسیاری دارد و اگر رعایت نشود، مشکلاتی را برایتان ایجاد می کند.

عینک مخصوص استفاده کنید

وقتی به یک کلینیک مجهز مانند روبان سلامت برای از بین بردم موهای زائد خود مراجعه می کنید، آماده سازی قبل از لیزر را برای شما انجام می دهند. یکی از این اقدامات قرار دادن یک عینک مخصوص روی چشمان شما خواهد بود.

اشعه لیزر درست است که خطری برای شما ندارد، اما چشم ها عضو حساسی به حساب می آیند؛ بنابر‌این رعایت اصول ایمنی امری طبیعی و عاقلانه به شمار خواهد آمد.

کرم ضد آفتاب

قبل از اینکه به سراغ لیزر بروید، حتما کرم ضد آفتابی مناسب با پوست خود را تهیه کنید که بعد از لیزر از آن استفاده نمایید. برای تشخیص نوع پوست و کرم مورد نظر از پزشک خود کمک بگیرید. پوست شما بعد از لیزر بسیار حساس می شود در نتیجه حتما باید از ضد آفتاب استفاده کنید.

 

اقدامات بعد از لیزر موهای زائد برای مردان

با مراجعه به بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران توصیه هایی در رابطه با اقدامات بعد از لیزر به شما خواهد شد که در ادامه آن ها را شرح داده ایم.

کمپرس یخ

همانطور که می دانید در طول انجام لیزر به دلیل گرمای زیاد نور آن از دستگاه خنک کننده استفاده می شود. معمولا پس از انجام لیزر نیز پزشکان توصیه می کنند که با استفاده از کمپرس یخ یا کرم های بی حس کننده روی پوست آن را خنک کنید.

این اقدام باعث می شود ناراحتی های بعد از لیزر به حداقل برسد یا به طور کلی از بین برود. در نتیجه رعایت این نکات به درمان شما کمک خواهد کرد.

اسکراب را از یاد نبرید

اسکراب یا لایه برداری از اقدامات بعد از لیزر موهای زائد برای مردان است که توصیه می شود یک هفته بعد از لیزر صورت بگیرد. این اسکراب ها کمک می کنند که مو های زائد شما زودتر بریزد و سطح پوست صاف و با لطافت باشد.

تنها هنگامی از این عمل اجتناب کنید که محل لیزر شده دارای سوزش و خارش باشد. امکان دارد که استفاده از اسکراب ها سوزش یا خارش شما را بیشتر کند.

عدم استفاده از اسپری و دئودورانت

درصورتی که برای پوست خود لیزر انجام داده اید، به توصیه پزشک تامدتی نباید از اسپری یا دئودورانت ها استفاده کنید. زیرا مواد استفاده شده در این لوازم باعث ایجاد مشکل در نواحی لیزر شما خواهد شد و مشکلاتی را برایتان ایجاد می کند.

کرم های ضد جوش

در بعضی از مواقع پیش می آید که پس از لیزر در محل مورد نظر جوش هایی ظاهر می شود. هنگام مواجهه با چنین عوارضی حتما با پزشک خود مشورت کنید و در صورت تجویز از کرم های ضد جوش استفاده نمایید. این کرم ها به بهبودی جوش ها کمک می کند و به راحتی جای آن ها را از بین خواهد برد.

 

فقط توجه داشته باشید که استفاده از این کرم ها حتما زیر نظر پزشک صورت بگیرد و خودسرانه عمل نکنید.

ژل آلوئه ورا

یکی از اقدامات بعد از لیزر موهای زائد برای مردان استفاده از ژل آلوئه ورا خواهد بود. این گیاه درمانی با داشتن خاصیت ضد التهابی به راحتی التهاب و قرمزی جای لیزر شما را از بین می برد. همچنین با داشتن خاصیت مرطوب کنندگی به نوعی تسکین دهنده نقاط لیزر شده شما خواهد بود.

آیا لیزر باعث سرطان می شود؟

بسیاری از افراد به دلیل ترس های کاذب از انجام لیزر مو های زائد خود صرف نظر می کنند و به سراغ روش های پر دردسر می روند. بعضی از این افراد باور دارند که لیزر ها برای سلامتی بدن مضر هستند و باعث ایجاد سرطان می شوند.

در حالی که این نظریه کاملا اشتباه است و از نظر هیچ پزشکی تایید نخواهد شد؛ بنابر این جای هیچ نگرانی برای استفاده از لیزر ها وجود ندارد.

آیا لیزر مو های زائد دائمی است؟

قطعا تاکنون روشی کشف نشده است که برای همیشه شما را از شر مو های زائدتان خلاص کند. لیزر با از بین بردن موقتی ریشه مو های شما رشد آن ها را تا مدت طولانی به تاخیر می اندازد. این دوره رشد در روش های دیگر بسیار کوتاه تر از لیزر خواهد بود.

بنابر این به نوعی باید گفت که طولانی ترین مدتی که رشد مو های زائد شما به تعویق می افتد، با لیزر میسر خواهد شد. بعد از رشد نیز مو های شما مانند قبل ضخیم و پر پشت نخواهد بود. اگر دوست دارید که برای مدت طولانی پوستی صاف و بدون مو داشته باشید، حتما لیزر را تجربه کنید.

سوالات متداول

در این بخش سراغ سوال هایی می رویم که افراد درباره انجام لیزر در رویان کلینیک می پرسند.

 

قیمت لیزر چقدر است؟

قیمت لیزر موهای زائد بدن مردان در تهران بسایر متفاوت است و بستگی به نوع مو ها و روش لیزری دارد که برای شما استفاده می شود. همچنین طول دوره درمان نیز به هزینه لیزر وابسته خواهد بود. هرچه تعداد جلسات بیشتر باشد، قیمت نیز بیشتر می شود.

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در تهران کجاست؟

با توجه به اینکه تعداد کلینیک های زیبایی شهر تهران بسیار زیاد است، کلینیک روبان سلامت جزو بهترین مراکز به حساب می آید. این مرکز با ارائه خدمات ویژه سعی می کند رضایت مراجعه کنندگان خود را تا حد امکان به دست آورد.

دوره درمان مو های زائد چقدر است؟

معمولا دوره های درمانی 4 تا 6 ماه هستند، اما همه چیز بستگی به تشخیص پزشک خواهد داشت؛ زیرا ضخامت و حجم مو های افراد با یکدیگر متفاوت است. بنابر این طول دوره درمان آن ها نیز باید با یکدیگر متفاوت و متناسب با نوع پوست آن ها باشد.

بهترین نوع لیزر کدام است؟

با توجه به انواع مختلف دستگاه های لیزری که در بازار موجود است، باید بهترین آن را برای پوست خود انتخاب کنید. در جلسات مشاوره قبل از لیزر پزشک بهترین روش را برای پوست شما انتخاب خواهد کرد.