مدرسه بین المللی در کشوری خوش آب و هوا

مدارس بین المللی UCSI برای ایجاد تفاوت ایجاد شده اند. این مأموریت ما است که ما روی تجربیاتی که مهم است کار می کنیم. لحظاتی که زندگی را لمس می کند. راهنمایی هایی که الهام بخش است. عناصری را تعریف کنید که هم به موقع و هم به موقع باشند.

 

پردیس Subang Jaya از این نظر است که دومین مدرسه بین المللی تحت برند UCSI است.

این مدرسه با یادگیری فراگیران Klang دره راه اندازی شده است ، جایی که اوقات فراغت و گسترش شهرها در کنار هم قرار دارند.

این مدرسه با استفاده از برنامه درسی گواهینامه عمومی بین المللی آموزش متوسطه (IGCSE) ، یک شانس بزرگ  برای زبان آموزانی است که برنامه درسی انگلیس را ترجیح می دهند و در هنگام بلوغ ، درها را برای آنها باز می کند.

 

ما به عنوان یکی از مهمترین ارائه دهندگان آموزش در مالزی ، به قدرت تحول بخش آموزش، اعتقاد داریم.

این امر باعث می شود تا ما بهترین افراد و بهترین رویکردهای یادگیری را برای توانمند سازی ذهن جوان در کنار هم جمع کنیم. برای تحقق بالقوه آنها. برای پیشبرد آنها تا علامت خود را بسازند. برای تحصیل در مدارس مالزی با مشاوره شریف تماس بگیرید.

 

  • معلمان ما حرفه ای هایی با انگیزه بالا هستند که سالها تجربه تدریس را از سراسر دنیا به ارمغان می آورند.
  •  یک مشاور دانشجویی آموزش دیده ، پرستار در محل ، پیراپزشکی و آتش نشان امنیت و سلامت دانش آموزان را تضمین می کند.
  • به خوبی در قلب Subang Jaya قرار گرفته است ، پردیس ما چند دقیقه با هرم Sunway فاصله دارد و از طریق بزرگراه Kesas در دسترس است.
  • ما بخاطر محیط های فرهنگی متنوع ما که باعث تقویت درک جهانی شده است ، به خوبی شناخته شده ایم.

 

مأموریت مدرسه بین المللی UCSI ارائه یک آموزش بین المللی چالش برانگیز است که باعث می شود دانش آموزان به شهروندان جهانی آگاه و مسئول تبدیل شوند.

 

کالج بین المللی ucsi  دانش آموزان خود را از طریق یک برنامه درسی جامع که شامل یک رویکرد بین المللی برای مردم ، دانش ، ارزش ها و مهارت ها است ، در معرض جهان دانش قرار می دهد.

 

مدرسه UCSI  معتقد است که شهروندی جهانی نیاز به توانایی دارد تا از دیدگاههای فرهنگی متنوع بیشتر قدردانی کند.

مدرسه سعی دارد تا دانش آموزان را ترغیب کند که به خدمات فعال و احساس مسئولیت برای جوامع محلی ، ملی و جهانی متعهد باشند.

 

این مدرسه خلاقیت و نوآوری فردی را از طریق کشف و بیان خود بیان می کند که به مدنی ، برابری و صداقت در تمام سطوح جامعه ارزشی می بخشد.

 

معلمان ما از طیف های مختلفی از کشورها و کشورها آمده اند و نه تنها در نحوه آموزش آکادمیک ها آموزش می گیرند ، بلکه چگونه می توانند فرهنگ فهم و قدردانی چندملیتی را ارتقا دهند ، مهارتهایی که برای موفقیت در دنیای جهانی شده امروز بسیار مهم است.

علاوه بر این ، فضای شبانه روزی در عین حال منضبط و پرسنل اختصاصی ما دانش آموزان را قادر می سازد تا ضمن مطالعه مهارت های مدیریت سازمانی و مدیریت وقت ، بر مطالعات خود تمرکز کنند