کارکرد های اندروید باکس

Android Box که با نام Android TV Box ، Smart Box ، Android Mini PC ، TV Smart Maker ، دستگاه IPTV ، TV Box اندروید باکس 4K و غیره نیز شناخته می شود ، دستگاهی با سیستم عامل اندرویدی است که می تواند از قابلیت های تلویزیون هوشمند استفاده کند. به هر تلویزیون و صفحه اضافه کنید. با استفاده از این دستگاه ها ، اندروید باکس 4K مانند تلفن ها و تبلت های اندرویدی ، می توانید هزاران برنامه Android مانند بازی ، نرم افزار شبکه های اجتماعی ، انواع نرم افزار پخش کننده ویدیو و رسانه ، اندروید باکس 4K مرور وب و غیره داشته باشید و از آنها استفاده کنید. به عبارت ساده تر ، Android Box یک تلفن همراه آندروید با صفحه تلویزیون است.

توابع Android Box

Android Box چیست؟

در طی این سالها ، فناوری اطلاعات با سرعت اندروید باکس 4K بی سابقه ای در حال گسترش و پیشرفت است. سازندگان این فناوری با ارائه اختلافات خود با سایر رقبا سعی در جذب مخاطب دارند.

در این میان پیشرفت فناوری تلویزیون هوشمند اندروید باکس 4K جای دیگری دارد. تلویزیون های هوشمند به یک وسیله عملی تبدیل شده اند که بسیاری از نیازهای مخاطبان را برآورده می کند.

Android Box در واقع وسیله ای شبیه سازی اندروید باکس 4K شده برای استفاده از فناوری های اندرویدی در تلویزیون های هوشمند است.

تصور کنید که می خواهید از تلویزیون خود به عنوان یک سیستم عامل اندرویدی استفاده کنید. یا سیستم عامل شما webOS یا Tizen است ، اما شما می خواهید Android روی آن اجرا شود.

در هر صورت ، فرقی نمی کند. شما می توانید جعبه تلویزیون خود را بدون هیچ گونه نگرانی با استفاده از Android به یک دستگاه Android تبدیل کنید. همچنین بسیار مقرون به صرفه است.

“جعبه اندرویدی” در واقع یک دستگاه باکس مانند است ، بسیار شبیه به یک هارد اکسترنال (به جز این که دارای پورت های شبکه بیشتر و تهویه اطراف آن است) و به شما این امکان را می دهد تا از تلویزیون هوشمند خود به عنوان دستگاهی با سیستم عامل اندروید استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این دستگاه همچنین با نام هایی چون جعبه هوشمند ، دستگاه IPTV ، سازنده هوشمند تلویزیون ، اندروید TV Box ، جعبه TV Android ، Andrew-box و… شناخته می شود و البته معمولاً قیمت بسیار کمی دارد.