6 شایسته ترین وب سایت برای دانلود زیرنویس فیلم به صورت بدون‌پول

زیرنویس ها صرفا یگانه مشکلات شنوایی نیستند – آنان به شما امداد می نمایند تا لهجه های تازه را بفهمید , و همینطور گفتگوهایی که دنبال کردن آن مشقت بار است را رمزگشایی فرمائید . در‌صورتی‌که فیلمی را در DVD یا این که Blu – ray بازدید می‌کنید , ممکن است یک آهنگ زیرنویس داشته باشید , البته معمولاً تنها به یک یا این که دو لهجه ( در حالتی‌که اصلاً موجود هست ) .

خوشبختانه , وبسایت های متفاوتی موجود هست که میتوانید آهنگ های زیرنویس را برای فیلم ها , دوست داستنی و نا مفهوم بارگیری نمائید . این به شما قابلیت و امکان میدهد فیلم ها را با زبانی کاملاً متعدد با خویش تجربه نمایید .

زیرنویس OpenSubtitles
با یک کدام از مطرح ترین گروه های زیرنویس های فیلم در وب ( با اعتنا به خویش وب سایت بیش تر از پنج میلیون نفر ) , OpenSubtitles احتمالاً اولی سایتی است که میخواهید در صورت بارگیری زیرنویس ها , تلاش نمائید آن را آزمون نمائید .

این وبسایت یک فرمان واقع میان المللی است و بیشتراز 50 آیتم متعدد گویش برای شما تعیین نموده است و به شما قابلیت و امکان میدهد وبسایت را به گویش های از آراگونی به ویتنامی کاوش نمایید .

هر لود با یک اسم فیلم , مورخ بار گذاری , ایده ها و جايگاه بندی کلی برای کیفیت زیرنویس های مطرح شده همراه است . با استعمال از نوار جستجوی پر رنگ در صدر , می‌توانید زیرنویس هایی را کاوش نمایید که بوسیله بقیه یوزرها لود شده‌است . نوار جستجوی توسعه یافته به شما قابلیت و امکان می‌دهد با اعتنا به سن , مرتبه بندی , قالب و موردها دیگر کاوش نمائید .

با این وجود , این تارنما تنها پانوشت فیلم را دربرگیرنده نمیشود . شما همینطور می‌توانید زیرنویس های سریال های تلویزیونی را بارگیری فرمایید , همینطور در انجمن انجمن کمپانی نمایید , جایی که یوزرها برای یافتن شایسته ترین زیرنویس ها پشتیبانی و نکات ارائه می دهند .

Addic7ed
همان گونه که احتمالاً از اسم آن حدس می زنید , Addic7ed ( به معنای معتاد ) قصد داراست فروشگاهی یک طرفه باشد که زیرنویس هایی را برای معتادان فیلم ارائه میدهد . نظیر OpenSubtitles , این یکی وبسایت های زیرنویس است که بارگیری را نیز برای فیلم و نیز برای نمایش های تلویزیونی ارائه میدهد .

برای این‌که بتوانید زیرنویس ها را بارگیری نمائید , می بایست در Addic7ed نام نویسی فرمائید . بعد از ورود به سیستم , میتوانید فیلم ها را با به کار گیری از یک نوار کاوش کاوش فرمائید یا این که از روش منوی کشویی پیمایش فرمائید . ورژن های تازه پر رنگ در یک فید RSS بر بالای مانیتور داده می‌شوند .

این وبسایت همینطور طرحی را ارائه میدهد , ورژن های بعدی برنامه های تلویزیونی مورد‌علاقه خویش را برای سازماندهی ( با پیوند های مرتبط با زیرنویس های بیان شده ) نشان می‌دهد . همینطور سؤالات رایج و تالارهای پشتیبانی برای سؤال ارائه می‌دهد , به همراه صفحه ها فراگیری برای توضیح روش استعمال از زیرنویس ها با برنامه های مشترک .

مثل OpenSubtitles , Addic7ed در یک‌سری گویش , از عربی تا سوئدی وجود دارد .

Podnapisi
در حالی که ممکن است به لحاظ میرسد Podnapisi به بازار در بین المللی سرویس می نماید , این وبسایت انگلیسی گویش برای زیرنویس های فیلم یکی تمیز ترین و بی آلایش ترین به کار گیری هاست . این وب سایت دارنده بیشتراز 2 میلیون زیرنویس برای بارگیری , با بیشتراز 58000 فیلم و بیشتراز 6000 تیم تلویزیونی دراختیار است .

Podnapisi به قسمت های واضح جدا شده‌است و برگه حساس لیست کوتاه جدیدترین زیرنویس های آپلود شده و همینطور بخش هایی را نشان می‌دهد که اخیراً دارنده بالاترین امتیاز , بارگیری ترین و بیشترین اظهار لحاظ در آپلودها می باشند .

Podnapisi مثل بقیه سایتهای دارای اهمیت زیرنویس , به شما قابلیت و امکان میدهد با به کارگیری از یک ابزار جستجوی توسعه یافته , با مورد های عبارات اصلی , سالها , لهجه و موردها دیگر کاوش نمائید . در شرایطی که در حالا همت میباشید , یک انجمن پشتیبانی فعال به شما قابلیت و امکان می‌دهد سؤال نمایید و در رابطه نهایی نسخ دعوا فرمائید .

عملکرد جامعه برای ترجمه وب سایت اکنون در هم اکنون انجام است و زبانهای دیگر از آفریقایی به Xhosa دردسترس است .

زیرنویس موجوساب

منبع : http://mojosub.com/